1k.lt skaitytoja Airė Dublinaitė dalinasi su mumis savo istorija:

  „Mano dukrytė jau 7 metus gyvena Airijoj. Sunkiai dirba, daug sportuoja, lanko salsą ir paskutiniu metu pradėjo praktikuoti taip madingą tarp jaunimo „veganizmo dietą“. Pradžioje išsigandau, pagalvojau, kad tapo lesbiete, bet po to internete perskaičiau apie veganizmą ir pažiūrėjau lesbiečių porno. Pastarasis man labai patiko, tačiau apie veganizmą esu kiek kitokios nuomonės.

  Dukrytė buvo dvyliktą mėnesį nėščia. Vaiko laukėm itin ilgai, daktarai ramino, sakė: „panešiokite dar, kai gims, galėsit iškart leisti į mokyklą“. Bet dukra neištvėrė ir pagimdė. Ir ką jūs manot? Vaikas – juodas kaip šokoladas (ne baltasis, o juodasis)! Tėvo mes, deja, nežinome, bet medikai ir LNK laidų vedėja Rūta mums sako, kad tai greičiausiai galėjo būti žiauri veganizmo pasėkmė. Nors ir esame krikščionys, suplanavome kelionę į Indiją – gal tenykštė medicina bei induizmas padės mums suprasti, kodėl gimė vaikas juodaodis.

  Dukrytė veganizmą vis dar praktikuoja, bet ar tai normalu? Ar jums yra nutikę kas nors panašaus? Ir dar klausimas: gal kam nors reikalinga dėvėta sofa (2m x 1,5m). Dabar darome remontą, išmesti gaila, o dėti nėra kur.“

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP