Laikinąją sostinę vėl sudrebino tragedija. Štai vienos kaunietės istorija:

  Alinos Burnytės istorija prasidėjo kaip daugelio paprastų merginų. Pirmą kartą oralinio sekso ji paragavo būdama 17-kos, nors tuo metu kambaryje buvo viena.

  „Neatsimenu, kaip tai įvyko, bet man iškart patiko“, – teigė Alina.

  Kaunietė pradėjo aktyviai smagintis savo gimtajame mieste. Pradžioje tai netrukdė darbui ir mokslams, net atvirkščiai – padėjo lipti karjeros laiptais, bet vėliau šį potraukį nuslėpti darėsi vis sunkiau. Mergina įklimpo į oralinio sekso liūną.
  „Visą algą išleisdavau oraliniam seksui, norėjosi vis daugiau ir daugiau, didinau dozes. Kartais galėdavau pradėti tai daryti nuo pat ryto prieš darbą, slaptai ar atvirai, buvo visiškai nesvarbu…“, – ašarojo Alina.

  Istorijos herojė dėl savo potraukio prarado visus draugus, jos išsižadėjo ir artimieji.

  „Viską praradau dėl oralinio sekso“, – sakė ji.

  Bet kaip ir daugumoje nelaimingų istorijų, šioje taip pat padėjo MEILĖ. Alina sutiko mylimą žmogų.

  „Neatsimenu, kada tai tiksliai nutiko, tačiau tądien kaip visuomet užsiiminėjau oraliniu seksu. Bet staiga aš pakėliau akis ir pamačiau jį. Aš pirmąkart gyvenime pamačiau vyro akis, nes prieš tai matydavau, na, patys suprantate ką. Širdyje pajutau kažką neįprasto, ir mano vidinis balsas tarė – nustok čiulpti. Vėliau supratau, kad tai buvo ne vidinis balsas, o mano vyras Tomas“, – žaismingai juokėsi Alina.

  „Dabar širdyje jaučiu pilnatvę ir suprantu, kad man nebereikia oralinio sekso, nes gyvenime atsirado meilė“, – stovėdama ant taburetės ir keisdama virtuvinę lemputę tikino Alina.

  „Aš labai mėgstu oralinį seksą, nesugebu jo pamiršti. Bet nebegaliu ir vėl pradėti, nes nenoriu antrąkart visko prarasti. O dar praeitą savaitę sudegė mano namai. Aš nežinau, kaip tai susiję su oraliniu seksu, bet gi sugalvosite, ką ten parašyti, jūs gi žurnalistai“, – ranka numojo istorijos herojė.

  Mieli, skaitytojai, ar esate asmeniškai ar aplinkinių rate susidūrę su šios priklausomybės keliama grėsme?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP