Marijampolės rajono policijos pareigūnai praėjusią naktį gavo neįprastą iškvietimą. Puskelnių kaimo gyventojams pasiskundus, kad neblaivus jų kaimynas Mečeslavas Springė galimai smurtauja prieš savo žmoną, ekipažas išvyko gesinti įsiplieskusio konflikto.

  Atvykus paaiškėjo, jog sutuoktiniai, kaip įprasta, kartu girtavo. Neaišku, dėl ko sutuoktiniai ėmė ginčytis, bet, anot Mečeslavo žmonos Birutės, paskutinis lašas Mečeslavo kantrybės taurėn įkrito, kai žmona 29-ą kartą iš eilės atsisakė eiti parnešti „papildymo“.

  „Jis negali sustoti. Jeigu neščiau jam tiek, kiek prašo, begerdamas primyžtų visą namą ir paskestų savo šlapime, – skundėsi moteris. – O kas paskui grindis valys?“

  Supratęs, kad nebeturi ko prarasti, Mečeslavas griebėsi paskutinio šiaudo, kuris iš tikrųjų buvo panašus į šiaudą – dirbtinio kvėpavimo aparato vamzdelio, gulėjusio ant operacinės stalo. Moteris paguldyta į ligoninę, jos būklė nėra labai stabili, nes jei būtų, tai su tokiu vyru negyventų.

  Kol kas nėra aišku, kaip sutuoktiniai įsibrovė į ligoninę ir sugebėjo ten nepastebėti gyventi tris mėnesius. Nepatvirtintais duomenimis, už nelegaliai tiekiamą medicininį spiritą gyvenamąją vietą palatoje jiems galėjo parūpinti ligoninės direktorė. 

  O ką manote jūs? Ar esate lėbavę ligoninėje? 

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP