Jeigu jums mažiau nei 25, turbūt žinote tą nejaukų jausmą, kai tėvai klausinėja „o gal jau galvojate apie vaikus?“ Be abejo, jūs neturite ką jiems atsakyti, nes patys dar jaučiatės vaikais.

  Mokslininkai ir sociologai Europoje pastebi tendenciją, kad dauguma porų susilaukia vaikų būdami virš 30 metų amžiaus.

  Diagramoje matome labai aiškią proporciją:

  Faktas – kuo jums daugiau metų, tuo dažniau jūsų klausia, kada turėsite vaikų. O jei iki 35 metų nesusilaukiate atžalos, kaimynai ir buvę bendraklasiai į jus jau pradeda žiūrėti kreivai.

  Vėliau imate stresuoti, daugiau nervinatės, prasideda depresija, atsiranda įtampa bendraujant su tėvais.

  Laimė, yra išeitis. Įmonės UAB „Neplanuoti“ direktorius Olegas Sarajevas turi jums pasiūlymą: „Mes ilgą laiką galvojome, ką naujo pasiūlyti rinkai ir nusprendėme atidaryti įmonę „Vaikas vakarui“. Ši mūsų sukurta programa vykdoma „vaiko dalijimosi“ principu.“
  „Normalu, jog jei turite vaiką, kartais jis jus labai užknisa“, – teigia pediatrė Algirdė Butkevičiūtė.

  Būtent todėl, UAB „Neplanuoti“ siūlo jums sprendimą – vaikų nuomą ir darželį viename, nes jeigu vaikas jūsų nedžiugina, jis gali džiuginti kitus!

  „Sistema veikia labai paprastai: jūs įvedate, kelintą dieną ir nuo kelintos valandos galėtumėte atiduoti savo vaiką mums, o mes jį nuomojame jaunoms šeimoms, kurios norėtų pradžiuginti savo giminaičius. Žinoma, kai kurios datos yra labai užimtos, pavyzdžiui, Kalėdos ir Velykos, kai visi važiuoja pas savo gimines ir nori pasidžiaugti gyvenimo pasiekimais. Todėl rekomenduojame vaiko nuomą planuoti iš anksto.“

  „Per savaitę esame pajėgūs išnuomoti daugiau nei 300 vaikų“, – giriasi UAB „Neplanuoti“ direktorius Olegas Sarajevas.

  „Rinka ir vartotojai į naują paslaugą sureagavo pozityviai. Vien tik Vilniuje per pirmąją bendrovės veiklos parą buvo išnuomota virš 70 vaikų, o tai – stebėtinas rezultatas“, – teigia mūsų rinkodaros ekspertas Vytautas Kuskusas. 

  „Planuojame plėtrą ir žadame pasiūlyti naują paslaugą – senelius vakarui. Šiuo klausimu tikimės bendradarbiauti su šalies senelių namais. Taip pat galvojame ir apie gyvūnus“, – teigia „Neplanuoti“ direktorius.

  O ką mano mūsų skaitytojai?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP