1k.lt redakcija praėjusį savaitgalį gavo neeilinės informacijos: esą vienas vilnietis jau kurį laiką gyvena savo automobilyje. Mindaugas (vardas nepakeistas) sutiko pasidalinti savo įspūdžiais su portalo žurnalistais bei skaitytojais.

  Dėl kokios priežasties jau 2 mėnesius gyvenate mašinoje?

  Prieš 2 mėnesius nusipirkau apynaujį BMW universalą, tačiau jame neveikė signalizaciją. Bijojau, kad pavogs, todėl pirmąsias naktis miegojau automobilyje ir pats buvau vietoje signalizacijos. Po kelių dienų supratau, kad jame visai patogu gyventi: ant galinės sėdinės pakankamai daug vietos, galima ištiesti kojas, visada groja gera muzika, nereikia mokėti už komunalinius, ir eglučių kvapo oro gaiviklis visai patiko. Net linksintis šuo priekyje palaiko tave morališkai – žiūri į akis ir tarsi sako: „Tu viską darai teisingai, bro“. Pinigus, kuriuos taupiau signalizacijos taisymui, išleidau elektriniam virduliui ir pakabinamoms užuolaidoms, kad viduje būtų jaukiau. Galbūt norėsis kada pasikviesti kokią merginą, tai norisi romantikos (juokiasi).

  Pavasaris šiemet vėsokas, ar nebūna šalta?

  Šildo viltis, kad Lietuvoje bus didesni atlyginimai, mažesnės maisto kainos ir, žinoma, radiatorius, kurį nusipirkau (nesijuokia, bet šypsosi).

  Kaip ruošiatės maistą?

  Pasirodo, kad ant įkaitusio variklio dangčio kiaušinienės neišsikepsi, kaip rodo filmuose (ekstremaliai šypsosi), bet Kijevo kotletui pasišildyti kaitros užtenka.

  Kuo verčiatės gyvenime?

  Dabar pradėjau frylansinti (dirbti individualiai – aut. past.) iš mašinos. Taip sutaupau ant kelionės, nes nereikia važiuoti iš namų į darbą ir atgal – viskas automobilyje.

  Kokiu būdu frylansinate?

  Vedu webinarus, kaip gyventi automobilyje. Anksčiau buvau kardiologas, bet dabar žinau, kad tai man ne prie širdies (mirkteli, šypsosi ir truputį juokiasi).

  Kas dabar gyvena jūsų bute?

  Žmona ir abu sūnūs. Gerai, kad priminėt, jau porą mėnesių jų nemačiau, bėgu pažiūrėti, kaip jiems sekasi. Iki! (šypsosi, bet jau mažiau nei praeitą kartą).

  O ką manote jūs, gerbiamieji skaitytojai? Ar gerai gyventi savo automobilyje?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP