Kartą 1k.lt korespondentas Valerijus besilankydamas viename vasaros festivalių valgė grybus, juos užgerdamas kefyru. Po kurio laiko jį ėmė kamuoti haliucinacijos (matyt, nuo nekokybiško kefyro), tad jis nuklydo į laukus paėmė interviu iš varpelio, kurį rado ant pievoje besiganiusios karvės kaklo.

  Čia Valerijus dar prieš lyties keitimo operaciją

  Interviu gavosi nuobodokas – juk visgi tai varpelis. Tačiau apie šią istoriją nugirdo redaktorius, kuris miega su Valerijaus žmona. Jam bemat kilo idėja – juk dar niekas nėra kalbinęs varpelių gamintojų!

  Kitą dieną jis susisiekė su didžiausia varpelių gamintoja UAB „Skambinam“ ir bemat sutarė dėl susitikimo. Sutartą valandą atvykęs į „Coffee Inn“, varpelių gamintojų atstovo jis nerado. Nepadėjo ir siųsti SMS – UAB „Skambinam“ dingo kaip į vandenį.

  Nusivylęs redaktorius ėmė nervingai valgyti savo atsineštas bandeles, kurias jam atidavė pakeliui sutiktas pažįstamas kepėjas Tomas. Bekramtant paskutinę bandelę, telefono ekrane sušvito SMS:

  „Sveiki, į susitikimą neatvyksime, nes mums viskas dzin.“

   

  Ačiū, jums, kad gaištate savo laiką skaitydami mūsų straipsnius.
  Laikas – įdomus dalykas: galima jį švaistyti arba taupyti, prarasti arba laimėti. Jei iš jūsų atėmė laiką, faktas, kad niekada jo neatgausite, ir jokios vartotojų teisės čia nebepadės.

  Todėl saugokite ir taupykite jį.


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP