Pasaulyje paplitę daugybė mitų ir legendų apie magišką skaičių galią. JAV beveik 80% dangoraižių neturi 13-ojo aukšto. Judas buvo tryliktasis apaštalas ir mes visi žinom, kuo tai baigėsi. Afganistaniečiai vengia skaičiaus 39 (morda-gow), kas afganų kalba reiškia negyvą karvę. Taip pat skaičius 39 Afganistane asocijuojamas su prostitučių suteneriais.

  Tačiau Lietuvos valdantieji nėra JAV ar tuo labiau Afganistanas. Jie mažiausiai 6 kartus geresni ir padarys tai, ko jokia kita šalis pasaulyje dar nėra padarius – uždraus skaičių 40.

  Pasak valstiečių, šis skaičius asocijuojasi su spiritinių gėrimų alkoholio tūriu ir yra taip įstrigęs žmonių pasąmonėje, kad šio skaičiaus pasekmes kentėsime ilgiau, nei valstiečius Seime.

  Uždraudus skaičių 40, bus taikomas priverstinis krikštas kiekvienam Lietuvos piliečiui. Tam bus pasitelkta kunigų komanda, kuri per jūros šventę visus varys į vandenį ir nuplaus nuodėmes šventu žodžiu.

  „Tai ne tik skaičių 40 reikia uždrausti. Dar uždraust reikia reiverį, ar kaip ten tą, kur šoka iki ryto. Ten ir narkotikus vartoja. Ir kompiuterinius žaidimus reikia drausti, juose tik žudo ir smegenis lydosi. Pas mus kunigas viską papasakoja“, – sakė ponia Angelė, pakalbinta prie parduotuvės.

  Paklausta apie įrodytus vietinio kunigo ryšius su nepilnamečiais, ponia Angelė atsakė, kad visi daro klaidų, bet skaičius 40 būtinai turi būti uždraustas.

  Valstiečiai nori uždrausti ir daugiau skaičių:

  • 39, nes suteneriai – blogai. Negyvos karvės – dar blogiau;
  • Nuo 4 iki 7, nes irgi primena alkoholį;
  • 1, nes Landsbergio sąrašo numeris;
  • 69, nes primena lytinius santykius;
  • 18, nes pilnamečiai yra dar vaikai.

   

  Tokia situacija su numerologija Lietuvoje. Ką manote jūs? Kokį dar skaičių galėtume uždrausti?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP