Šokoladinės kelnaitės, marmeladinė liemenėlė ir kepta varškės pižama. Visa tai nėra grybų festivalio lankytojo fantazija – tai realybė, kurią išvysti galėsite jau visai netrukus.

  Skaitomiausio rašytojo bei koldūnų prekinio veido A. Užkalnio išleidžiamus valgomus apatinius remia DELFI, Vilniaus Pyragai (VP), A. Zuokas ir 1k.lt redakcija.

  „Visas pajamas, gautas iš apatinių pardavimų mes skirsime A. Užkalniui“, – atskleidė A. Užkalnis.

  „Žinote kiek šiandien užbaninau žmonių? Ar jums įdomu? Ne? Tada labai gerai, pasakysiu kiek. Dešimt! Dešimt žmonių šianndien užbaninau“ – į klausimą apie apatinių sudėtį atsakė A. Užkalnis.

  „A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis A.Užkalnis“ , – greitakalbe išbėrė A.Užkalnis, kai jo paprašė 24 kartus pasakyti A.Užkalnis. – „Bet tai dar nėra rekordas. Vienąkart pasakiau A. Užkalnis net 100 kartų, nors niekas manęs neprašė to daryti“.

  Deja, nė vieni iš Užkalnio siūlomų apatinių nėra veganiški. Taigi veganams apatiniai nebus aktualūs, kaip ir niekam nėra aktuali veganų nuomonė.

  „Andrius Užkalnis“, – pabaigė pokalbį Andrius.

  O ką manote jūs? Ar pirksite naujus A. Užkalnio apatinius?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP