Nesąžiningi verslininkai ir kitokie sukčiai kasdien sukuria vis naujų būdų, kaip iš paprasto žmogaus išvilioti pinigus. Todėl į mūsų redakciją kreipėsi klaipėdietis Rimas, klausdamas, ar nepermokėjo už intymias paslaugas.

  „Nepilnametė, 173 cm ūgio, 57 kg svorio, raudonplaukė. Ar tikrai ji tiek verta?“, – klausė susirūpinęs uostamiesčio gyventojas.

  Mes palyginome kainas su Lenkija, apklausėme daug ekonomistų ir prostitucijos ekspertų ir priėjome sensacingą išvadą: lytiniai santykiai Lietuvoje gerokai per brangūs.

  Seksas su nepilnamete Lenkijoje kainuoja 3000 zlotų. Tai yra normali rinkos kaina. Net ir paprasti lenkai gali ramiai atidirbti mėnesį ir leisti sau smagiai praleisti vakarą. Tuo tarpu Lietuvoje situacija išties nepavydėtina. Jei paprastas lietuvis nori sekso su nepilnamete, jam reikia sumokėti virš 3000 tūkstančių eurų. Ar tai normalu? Nuo kada seksas su nepilnamete kainuoja tokius pinigus?

  Paklausėme gyvenimo eksperto Giedriaus Drukteinio, ką jis apie tai mano.

  „Na, Europoje tokių kainų nemačiau. Nemačiau ir Amerikoje, o aš daug ką mačiau. Vat jūs matėt „Greiti ir įsiutę 8“? Ne? O aš jau mačiau. Suprantat, Lietuva toks kraštas, nori kažko neįprasto – mokėk. Nenori – nemokėk. O jei nenori, bet moki – pats kaltas.“

  Ekonomistai prognozuoja, kad Lenkija dempinguos sekso su nepilnamečiais kainą, ir 2023-iais Lietuvos prostitucijos sektoriuje tokios paslaugos tiesiog nebeliks.

  „Ar mes tikrai būsime vienintelė šios paslaugos nesiūlanti Europos valstybė? Man yra nuoširdžiai gėda už Lietuvos valdžią“, – skundžiasi garsus ekonomistas, kuris dėl neaiškių priežasčių paprašė išlikti anonimu.

  Ar valdžia ilgai lauks, kol dėl aukštų kainų emigruos visa šalis? Ką manote jūs?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP