Nors dviguba lytis, kaip ir dviguba pilietybė, Lietuvoje dar nėra įteisinta, bet Migracijos tarnyba jau dabar leidžia „UGG“ batus nešiojantiems vyrams pase nurodyti, jog jie priklauso abiejų lyčių atstovams.

  Tikima, jog tai išspręs kai kuriuos teisinius ir loginius sunkumus, kurie atsirasdavo iki šiol, ir paaiškins „Ugg’sų“ mėgėjams jų vietą visuomenėje.

  „UGG“ atstovybė Lietuvoje teigia, kad vyriški „UGG’sai“ buvo balandžio 2-osios pokštas, tačiau, kaip kartais nutinka su pokštais, kai kurie vyrai jo nesuprato. (Primename, kad „UGG“ yra Australijos įmonė. Kvailių diena ten švenčiama balandžio 2-ąją dieną, nes balandžio 1-oji yra Koalos diena. Koala Australijoje yra šventas gyvūnas ir negali asocijuotis su kvailiais ir „bajeriais“ – red. past.)

  Vyrams, kurie nešioja „UGG’sus“ vasarą, bus mokama neigiamo IQ pašalpa. Ši praktika jau yra taikoma vardinių numerių turėtojams, grupės „SEL“ gerbėjams ir horoskopų mylėtojams bei kai kuriems garsiems žmonės, kurių vardų neminėsime.

  Akcijos „Savaitė be patyčių“ organizatoriai vyrams, kurie yra priklausomi nuo „UGG’sų“, rengia socialinę akciją „Savaitė be „UGG“.

  Taip pat jau veikia karštoji linija „Nebūk abejingas „UGG’sams“. Ja gali skambinti žmonės, patyrę psichologinį smurtą nuo „UGG’sų“ nešiojimo. Linijoje savanoriauja puikūs psichologai – kai kurie jų net yra patyrę panašią psichologinę traumą, kai nešiojo „Crocs’us“, bet vėliau sugebėjo jų atsisakyti.

  O ką manote jūs? Ar Lietuvoje yra diskriminuojami vyrai, kurie nešioja „UGG’sus“?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP