Praeitą savaitę Lietuvos televizijos reitingus iš kracho visai netyčia iškėlė TV3 direktorius, kai nufilmavo dar garuojantį šūdą, bandydamas įamžinti savo žmoną Palangos papludimyje.

  „Iš kur man žinoti, kaip ten tas šūdas atsirado? Visa ta Palanga šūdo verta“, – įvykį komentavo direktorius.

  Tačiau TV3 direktorius nežinojo, kad ne tik Palanga, bet ir visa televizija šūdo verta. Kas, be abejo, puikiai atsiskleidė, kai nufilmuotas šūdas tapo žiūrimesnis už tokias laidas, kaip „TV pagalbą“, „2 Barai“ ir „Radžis ieško žmonos“.

  Aukštumas pasiekusį kadrą TV3 pavertė ne tik žiūrimiausiu serialu, bet ir idėjiniu varikliu. Televizija planuoja įtraukti daugiau panašių laidų į pagrindinį tinklelį: „Šik su žvaigžde“, „Tu gali šikti“, „Šūdo žinios“ „Lietuvos šūdas“ ir t.t.

  „Per naujus metus planuojame rodyti šūdiną žiburėlį. Nors laidas ir pervadinsime, iš esmės, niekas čia nepasikeitė. Rodėm šūdą, rodom šūdą ir rodysim šūdą. Toks mūsų šūkis“ – kalbėjo TV3 programų direktorius.

  Kiti televizijos kanalai nuo TV3 neatsilieka ir taip pat pasižada kurti tik šūdo vertą turinį, todėl sekite naujienas, nes netrukus išvysite tokias laidas, kaip: „24 valandos šiknoj“, „Kelias į šūdus“ ir populiarumo rekordus sumušiantį serialą „Komisaras Šūdas”.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP