Straipsnį parengė stiliaus skyrelio redaktorė Jagė Agnelavičiūtė

  Kur dingo žmonės be skonio? Kodėl kas trečias dabar turi nuosavą rūbų brenduką, kuris net nedera prie jo batų ir zodiako? Kodėl apie madą dabar išmano kiekvienas piemuo? Nejaugi jums negaila neskoningų drabužių gamintojų? Juk jie turi šeimas, vaikus… Ar normalu yra tyčiotis iš žmogaus tik todėl, kad jis nemoka gražiai apsirėdyti? Nuo kada nešioti tigrinius rūbus nebemadinga?


  90-ieji Lietuvoje buvo tikras tigrinių drabužių renesansas, o kojinės sandaluose tapo ne tik sovietmečio klasika, bet ir naujos Lietuvos stiliaus šauksmu. Iš tigrinės medžiagos buvo masiškai siuvami neįtikėtinai blogos kokybės drabužiai. Nors tigrai niekuomet neleido savo kailio rašto naudoti sintetinėms palaidinėms ir kreivai pasiūtoms kelnėms, visiems į tai buvo absoliučiai nusispjaut. 

  Savo verslus tais laikais pradėjo ir Ramūnas Karbauskis su Henriku Daktaru. Vienas baigė kalėjime, kitas, deja, laisvėje. Ką padarysi – kiekvienas gyvena savo gyvenimą. Nėra šventų be praeities, nėra teistų be ateities.

  Bėgo laikas. Artėjant tūkstantmečio pabaigai, beskonybė žmonėms ėmė atsibosti. Laimė, į pagalba atėjo kroksai, tiesiog išgelbėję 2000-uosius. Lietuvos madai atėjo naujas aukso amžius – pagrindine kičo ambasadore tapo Lietuvos pramoginė televizija su realybės šou „Akvariumas“ bei „Baras“ priešaky.

  Daugiau apie Lietuvos madą galėsite paskaityti mano knygoje „Lietuvos mados istorija“, kurios pristatymas vyks„Pegaso“ knygyne 2034 m. gegužės 11 d. 

  Daugiau informacijos nėra.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP