Trečiadienio vakarą Lietuvos viešojoje erdvėje liko nepastebėtas pavojingas virusas, kuris keliauja internete, bet mes atskleisime jums tiesą.

  12–17 metų paaugliai siunčia vienas kitam nuogo R. Karbauskio nuotraukas ir manoma, kad ši nuotrauka sukelia imuniteto nusilpimą. Nors patys vaikai to nejaučia ir mano, kad nuogo R. Karbauskio nuotrauka yra tiesiog eilinis interneto „bajeris“ arba, kaip jaunimas tai vadina, „prikolas“, bet mes norime įspėti visus tėvelius ir mamytes:

  Suraskite savo vaiko kompiuteryje nuogo R. Karbauskio nuotrauką ir būtinai ją ištrinkite, o kompiuterį nuneškite pas specialistą. Tegul jis jį dezinfekuoja spiritu.

  Mūsų IT ekspertė Rolanda Paksė įspėja: „Pradžioje vaikai gali linksmintis ir juoktis, juk nuogas žinomas politikas paaugliams yra geras, kaip sako jaunimas, „bajeris“, bet būkite atsargūs. Gali pakilti temperatūra, o vienas vaikas net susirgo kepenų ciroze.“

  IT ekspertė Rolanda Paksė

  Mes dalinamės su mūsų skaitytojais šia pavojinga nuotrauka, kad tėveliai galėtų sužinoti kaip ji atrodo. JOKIAIS BŪDAIS ŠIOS NUOTRAUKOS NEIŠSISAUGOKITE KOMPIUTERYJE, NES TAI GALI BŪTI PAVOJINGA.

  PASIDALINKITE ŠIUO ĮRAŠU SU KITAIS TĖVELIAIS. AČIŪ UŽ SUPRATIMĄ…

  Visas iš šio straipsnio click’ų surinktas lėšas mes paaukosime pramogų ir naujienų portalams – kovai su skaitytojų kvailinimu.

  Tai yra ironija ir parodija į beprasmybę, kuri šiandien vyksta naujienų ir pramogų portaluose.

  Nesupratote bajerio? Parašykite mums laišką facebooke ir mes jums paaiškinsime!


  Patinka 1k.lt?

  Palaikykite jį keliais mygtukų paspaudimais Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP