1k.lt skaitytojas parašė mums atvirą laišką, kuriuo norime pasidalinti su jumis:

  „Mano darbas itin nelengvas – „Coca Cola“ gamykloje testuoju, ar gėrimas „Fanta“ yra oranžinis, nes nuo vaikystės turiu ypatingą talentą atskirti tikrąją „Fantos“ spalvą. Dirbu daug – per dieną patikrinu virš 20 tūkst. butelių. O kai noriu atsipalaiduoti, geriu arbatą su citrina ir žiūriu laidą „Valanda su Rūta“.

  Šį trečiadienį susitariau su žmona, kad pasitiksiu ją iš Kauno oro uosto ir turėjau išvažiuoti lygiai po valandos. Norėjau nusistatyti žadintuvą, bet per televizorių kaip tik prasidėjo „Valanda su Rūta“, todėl nusprendžiau žadintuvo nestatyti ir išvažiuoti iškart po laidos – juk ji trunka būtent valandą.

  Laida pasitaikė išties įdomi, nes žvaigždės bei ekspertai diskutavo, ar gerai pasielgė vyras iš Vilkaviškio, užkasęs savo žmoną braškių šiltnamyje. Mano nuomone, šiltnamyje turi augti braškės, agurkai ir pomidorai, ir lavonams ten tikrai ne vieta. Tokiam reikalui yra miškas.

  Kai laida pasibaigė, pažvelgiau į laikrodį ir netekau žado: nuo laidos pradžios buvo praėjusi valanda ir 26 minutės.

  AR TELEVIZIJA GALŲ GALE BAIGS MELUOTI ŽMONĖMS, AR NE?

  Į oro uostą pavėlavau, žmonos neradau, nes ji manęs nesulaukė ir namo išvažiavo su taksi. Neradusi manęs namuose supanikavo ir parašė man SMS „kur tu?“

  Dėl klaidinančio laidos pavadinimo patyriau finansinį (taksi už žmonos kelionę namo ir SMS Tele2 tinkle kaina) ir moralinį nuostolį.“

  Redakcija už turinį neatsako.
  Turite ką pasakyti? Puiku. Sakykite.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP