Visuomet mažiausią kainą garantuojanti telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ šiemet teigia sulaukusi daugybės vartotojų skundų dėl neadekvačių kainų bei pabrangusių planų. Reaguodama į kilusį nepasitenkinimą, prieš keletą savaičių bendrovė informavo apie būsimą planų keitimą, tačiau vakar su redakcija susisiekę įmonės atstovai pranešė savo planus atšaukiantys.

  „Norėjom keisti tuos planus, nes tokių prastų pajamų šiemet neplanavom. Tai kilo planas tą situaciją taisyti, jau dėliojom naujus planus, bet staiga mano žmona pranešė, kad laukiasi, tai teko pakeisti planus. Tiesa sakant, ji jau laukėsi devintą mėnesį, o aš maniau, kad ji tiesiog stora“, – komentavo situaciją „Tele2“ vadovas Petras Masiulis.

  „Tele2“ marketingo direktorius Antanas Nonimas, norėjęs išlikti anonimu, šią situaciją piešia kiek kitokiomis spalvomis: „Iš tikrųjų keisti planus buvo mano planas. Bet net planų keisti niekas neplanavo – paprasčiausiai buvo paplanuota išleisti naują klipą su taupančiais turtuoliais, kur prišnekėsim, kad čia tie planai nauji ir viską ten, o iš tikrųjų dar pakelsim kainas. Nesuprantu, ko tie žmonės skundžiasi – jūs manot, labai lengva 20 metų varyt į minusą su ta mažiausia kaina? Mano sūnus jau mokyklą baigė, o aš dar negavau pirmos algos“, – komentavo situaciją A. Nonimas.

  Planų keitimo planus pakeitęs sūnaus gimimas Petrui Masiuliui buvo išties netikėtas. „Pavadinome sūnų Telesforu. Kitą savaitę pasodinsime jį prie klientų aptarnavimo telefono – esu tikras, kad jam ten puikiai seksis. Sėdės apsikakojęs ir vapės nesąmones – visai kaip mūsų darbuotojai, tik sūnui algos mokėti nereiks“, – naujais planais dalinosi bendrovės vadovas.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP