„Tikras anekdotas“, – juokėsi pomidorų sulčių baro savininkas klientas Algis, nes be humoro žiūrėti į kai kuriuos dalykus gyvenime neįmanoma.

  Anot jo, didmenine pomidorų prekyba užsiimanti įmonė „Don Pomidoraz“ pomidorus atvežti vėlavo nei daug, nei mažai – dvejus metus ir keturis mėnesius.

  Pomidorų sulčių barui Algis vadovauja jau bene 10 metų. „Tai ne pagrindinis mano verslas, iš pomidorų siulčių baro daug neuždirbsi – darau tai labiau dėl malonumo. Mano pagrindinė įmonė gamina kompiuterinius žaidimus gyvūnams. Turime savo biurus aštuoniolikoje valstybių. Kol kas užsakymų mažai, bet man ir šeimai užtenka, nes neturiu šeimos“, – juokėsi Algis, o mes pasijutome keistai – greičiausiai nuo vakarykščio džino ir tekilos A. Jagelavičiūtės gimtadienyje.


  „Visko būna, visko pasitaiko, visi mes žmonės, į vieną upę du kartu neįbrisi, gyvenimas kaip zebras – juoda-balta-juoda-balta-šikna. Mėgstų versle konkretumą, kas jums nepatinka?” – sako „Don Pomidoraz“ direktorius Stepanas.


  Mums sunkiai sekėsi suprasti situaciją, nes galva ėmė nebepakeliamai plyšti. Reikėjo arba mirti, arba tęsti vakarėlį.
  O ką manote jūs? Ar manote kažką? Ar apskritai turite savo nuomonę, ar jumis manipulioja žiniasklaida ir nuomonių formuotojai?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP