Naktį iš pirmadienio į antradienį Prienų rajono gyventojas Stasys Šventikas čiupęs bibliją uždaužė savo sugėrovą. Vyras tikina taip pasielgęs, nes jam esą taip liepęs Dievas. Incidentas įvyko bendražygiams baigus antrą butelį degtinės – iškart po to Stasys galvoje išgirdo tvirtą balsą: „Stasy, čia Dievas. Nuplok tą gaidį“ – pasakojo p. Šventikas.

  Kompanionas žuvo vietoje, tačiau Stasys to visiškai nesigaili, nes taip elgtis jam liepė balsas galvoje. Į įvykio vietą atvykusiems pareigūnams teko paleisti įtariamąjį. „Dievui protokolo nesurašysi“, – sakė vyr. tyrėjas Česlovas Agurkas.

  Dievo apraiška Prienų gyventojo rankose sudomino bažnyčios atstovus, tad Prienų parapija pasiūlė p. Šventikui kunigo vietą. Tačiau Stasys ilgai ten neužtruko, nes tris savaites nesustodamas gėrė parapijos vyną ir lindo prie klapčiukų. Savo poelgį jis bandė paaiškinti naujomis Dievo apraiškomis, tačiau bažnyčios atstovų tokie pasiteisinimai neįtikino, nes klapčiukus jie čiupinėja ir be dangaus paliepimo.

  Stasys Šventikas sakė neturintis problemų su alkoholiu: „Jei Dievas sukūrė degtinę, tai tam, kad ją gerčiau“, – savo pomėgį komentavo Stasys. Dabar jis laukia naujų Dievo apraiškų ir tikisi, kad kitas Dievo taikinys bus kasininkė Aldona, nes ji Stasiui neparduoda alaus į skolą.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP