Kasmet vykstančiame Lietuvos slėpynių turnyre užfiksuotas naujas rekordas: jau antrą mėnesį ieškoma laimėtojos, kuriai norima įteikti prizą – kamufliažinę aprangą. Panašu, jog pagal dabartinę situaciją aprangos slėpynių čempionei Renatai Slapukienei atiduoti nepavyks.

  „Renata dingo kaip į vandenį. Pasaulio rekordo ji tikriausiai nepasieks, nes rekordas priklauso armėnui Kečiup Šašlik, kuris Armėnijoj per dvi dienas apvaisino 64 moteris ir pasislėpė kalnuose. Jau 70 metų jo niekas neranda“, – komentavo slėpynių organizatorė.

  Sunerimus šeimai buvo pasitelkta ieškojimo komanda. Šilumos detektoriais aprūpintas malūnsparnis šukavo apylinkes tris dienas. Buvo sukviesti visi geriausi slėpynių turnyro dalyviai, galintys nuspėti įmantriausias slaptavietes. Slėpynių vietoje apsilankė net du ekstrasensai. Buvo surasti trys dingę vaikai, vienas miške miręs senolis, kunigaikščio Butigeidžio kapas ir galimi Gintaro rūmų griūvėsiai, tačiau Renatos paieškos nuėjo perniek.

  Slėpynių čempionė už kelių dienų atsirado pati su džiugiomis naujienomis: „Pasislėpiau taip, kad niekas nerastų. Žinote, kartais kai pasislepi nuo visų, tave atranda ramybė arba Dievo palaima. Tai va, mane atrado Darbo Partija“, – patirtimis dalijosi moteris.

  „Viktoras Uspaskichas mane rado grybaudamas. Natūralu, nes Viktoras ir darbo partija labai dažnai grybauja ir randa savo žmones bala žino kur. Jis man pasiūlė būti jo dešiniąja ranka – pažadėjo, kad partija pakils iš pelenų, o aš būsiu svarbesnė net už Pinskuvienę“, – pasakojo Renata.

  Slėpynių čempionė atsisakė priimti kamufliažinę aprangą, vietoj jos pasirinkdama įkalinimo įstaigos uniformą. Esą Viktoras, sugrįžęs į laisvę, kažkada privalės sugrįžti ir į kalėjimą, o kartu su juo ten ryžtasi keliauti ir ji pati.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP