Lietuvos Regioninis Tarptautinis Europinis Euroazijietiškas Transatlantinis Internacionalinis Intergalaktinis Žemaitijos ir Kauno Rajono Meteorologinis Centras (sutrumpintai – LRTEETIIŽKRMC) atsiuntė informaciją, kad šiuo metu Lietuvoje lyja, tačiau kol informacija buvo siunčiama per „Bitės“ mobilųjį internetą, ji paseno.

  „Mūsų tradicinis orų prognozės būdas – iškišti pirštą į lauką – jau paseno, nors tam, kad jį pagerintume išleidome 34 mln. eurų Europos Sąjungos pinigų“, – teigia LRTEETIIŽKRMC vadovas Oksanas Pikulevičius. – „Dabar standartai kyla, todėl teko atsinaujinti meteorologinę įrangą. Lauke pasikabinome balandį ir jei miręs balandis yra šlapias, vadinasi, lyja, išskyrus atvejus, kai jį apmyža benamiai.“

  „Vakar mane paliko žmona ir aš nenoriu kalbėti, nedėkite mano žodžių į savo straipsnį,“ – labai mūsų maldavo LRTEETIIŽKRMC vadovo pavaduotojas Raimondas Raimondavičius-Raimandienis.

  Ar lauke šiuo metu lyja, ar ne, galite taip pat stebėti „online“ arba žiūrėti pro langą.

  Orų rubrikos rėmėjas – UAB „Drabužiai tau“. ( UAB „Drabužiai tau“ – nėra blogo oro, yra tik bloga apranga, o blogą aprangą mes jums garantuojame.)

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP