Lietuvoje gyventojų mažėja, bet gerų idėjų Seimo narių galvose niekada nesumažės. Todėl LVŽS lyderis Ramūnas Karbauskis siūlo mažinti Seimo narių skaičių iki vieno. Manoma, kad tai padės sutaupyti ne tik valstybės biudžeto lėšų, bet ir rinkėjų laiko renkantis ir balsuojant. Taip pat taptų nebereikalingas Seimo pastatas bei viešbutis, vietoj kurių būtų galima įrengti žemės ūkio muziejų.

  „Galiu dirbti iš namų“, – sako Ramūnas, kuris mūsų redakcijai atsiuntė ne tik šią žinutę, bet ir savo intymią nuotrauką. Vėliau jis parašė: „Oj, atsiprašau, nuotrauka ne jums“, bet kam ji buvo adresuota, niekas nežino.

  Taip pat numatoma, jog vienam Seimo nariui priklausytų turėti 10 000 padėjėjų, kad nesumažėtų valstybės tarnautojų skaičius. Idėjos esmės, kaip ir pačio R. Karbauskio, niekas nesupranta.  „Šis sprendimas gal šiek tiek skubotas. Rekomenduočiau apie tai dar padiskutuoti, gal nereikėtų tokių kardinalių pokyčių. Pradžiai rekomenduočiau Seimo narių skaičių sumažinti bent iki 3. Žemė apvali – visko gali būti,“ –  šią naujieną komentuoja mažai žinomas ekonomistas Gitaras Nosėda. – 
  „Dar norėjau pasakyti, kad mane dažnai maišo su gerai žinomu ekonomistu Gitanu Nausėda ir man tai jau atsibodo.“

  Ateityje taip pat planuojama mažinti ne tik Seimo narių skaičių, bet ir ūgį, spaudimą bei širdies ritmą.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP