Daug metų Lietuvos valdžia bei žmonės ginčijasi dėl šeimos sąvokos bei sprendžia lytinio švietimo klausimą. Aršiausia diskusija vyksta dėl amžiaus ir formos – kada ir kaip pateikti vaikams šią jautrią informaciją.

  Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė internete jau spėjo pasižymėti nusifotografuodama prie jai skirto meno kūrinio šalia vienos skandalingos sostinės mėsaininės. Taip pat politikė išsakė gana logišką mintį, kad ŽIV ir AIDS – Dievo bausmė už moralinį blogį ir net apie tai parašė visą disertaciją. Todėl, turėdama nemažai patirties šiais opiais klausimais, A.Širinskienė užsibrėžė važinėti po mokyklas ir vesti lytinio švietimo pamokas Dievo ir intuicijos pagalba.

  Paklausta apie savo kompetenciją A. Širinskienė atsakė: „Patikėkit, aš žinau, ką darau. Esu perskaičius ir Senąjį, ir Naująjį testamentus. Apie moralines bausmes, šeimą ir lytinį švietimą žinau daugiau, nei bet kuris iš jūsų, nusidėjėliai“.

  Redakcijai pavyko gauti dar plėtojamą programą, kurioje atskleidžiami A. Širinskienės mokymo metodai ir užrašai:

  • Pagąsdinti vaikus, kad Dievas juos stebi, kai jie masturbuojasi;
  • Priminti 10 Dievo įsakymų (sugalvot dar porą apie homoseksualus, prilyginti juos pedofilams ir sugalvot 5 pragaro bausmes jiems)
  • Prilyginti žmogaus kūną tyram šaltiniui (pabrėžti, kad kiekvienas partneris yra rūgštingas velnio spjūvis į ir taip netyrą vaikų kūną (šaltinėlį))
  • Pakalbėti apie lytiškai plintančias ligas ir kokiom šakėm už jas juos baksnos pragare (sužinoti daugiau pavadinimų nei AIDS ir ŽIV)
  • 5 minutės lytinių santykių improvizacijos (pažiūrėti krikščionių pornografijos edukaciniais tikslais (hehehe))

  A.Širinskienės programą pakometavo Jaunimo lytinio švietimo centro direktorė Ivona Seksasa: „Aš tiesiog neturiu ką pasakyti. Išeikit, prašau“.

  Naujosios lytinio švietimo specifikos pradininkė savo turą po mokyklas pradės rugsėjo 3 dieną ir tęs jį visus metus. Per šį laiką A. Širinskienė žada aplankyti 369 mokyklas ir išgelbėti mažiausiai 15 tūkst. pasiklydusių sielų. Prie iniciatyvos parlamentarė kviečia prisijungti ir tėvelius, kurie, pasak jos, tikrai tikrai gyvena nuodėmėje ir neabejotinai degs pragare.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP