Agnė atvirai pripažįsta: „Anksčiau kompleksuodavau dėl išvaizdos, bet man pagelbėjo asmeninis treneris ir geriausi draugai, kurie padėjo suprasti savo kūną.“

  Su Agne mes susitikome Vilniaus senamiestyje, ji jaukiai sėdėjo prie kavos puodelio ir knygos. Buvo sunku patikėti, kad dar prieš 3 metus Agnė buvo gyvūnų grupėje, kurių protėviai išnyko prieš 64,5 mln. metų ir kažkada dominavo Žemės sausumos ekosistemoje.

   

  Agne, šiandien atrodote nuostabiai. Kokia jūsų paslaptis?

  Paslaptis paprasta – griežta dieta. Kiekvieną dieną suvalgau 67 kiaušus. Tai yra senas tailandietiškas receptas, kurį parsivežiau, kai vasarą keliavome po Prancūziją.

   

  Ar buvo sunku atsikratyti senų įpročių?

  Prisipažinsiu. Anksčiau gėdijausi savo kūno ir mokykloje iš manęs šaipydavosi, vadindavo DINO, nes nešiodavau tokią kuprinę. Na, ir, aišku, dėl išvaizdos.

  Bet po to susiėmiau, atsisakiau mėsos, pradėjau valgyti daržoves ir gerti daug skysčių. Svarbu nebijoti dirbti su savimi.

   

  Dietologai neįžvelgia tokios mitybos naudos

  Pasak dietologės Jurgitos Grisevičiūtės, tokios dietos organizmui yra itin pavojingos. Labai svarbu subalansuoti baltymų ir angliavandenių balansą organizme. Ypatingai, jeigu esi reptilija.

  „Mes griežtai nerekomenduojame taip kardinaliai keisti mitybos įpročių. Organizmui labai kenksminga patirti tokius pokyčius. Kai žmogus sako, kad jaučiasi gerai, tai nereiškia, kad jo organizmas sveikas.“

   

  Visas iš šio straipsnio click’ų surinktas lėšas, mes paaukosime pramogų ir naujienų portalams – kovai su skaitytojų kvailinimu.

  Tai yra ironija ir parodija į beprasmybę, kuri šiandien vyksta naujienų ir pramogų portaluose.

  Nesupratote bajerio? Parašykite mums laišką facebooke ir mes jums paaiškinsime! 

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP