Sekmadienio išvakarėse kavinė „Pas Jolitą“, kaip visada, pilna garsenybių ir Lietuvos „grietinėlės“, nes čia labai daug kas mėgsta gerti kavą su grietinėle.

  Šioje kavinėje dažnai būna Juozas Statkevičius ir kiti, o Daina Bosas čia dirbo padavėja, bet gal dar dirbs ir vėliau. „Gyvenimo keliai žinomi tik Dievui“, – tik su mūsų skaitytojais išmintimi pasidalijo Daina.

  Sekmadienio vakarą, apie 19:34, baro lankytojai atkreipė dėmesį, kad Natalija Bunkė NEPAVADINO Agnės Jagelavičiūtės kale.

  „Manęs neištiko šokas“, – emocijomis dalijosi kavinės „Pas Jolitą“ padavėja Ugnė Kankutė, kuri paprašė išlikti anonimiška.


  Kavinės “Pas Jolita” padavėja Ugnė Kankutė.

   

  Kiti šaltiniai taip pat tvirtina, kad Natalija Bunkė nepavadino Agnės Jagelavičiūtės kale.

  Pirmadienį ryte paskambinus Natalijai Bunkei į namų telefoną, ji patvirtino informaciją: „Agnės kale tikrai nevadinau.“

  Agnei skambinome 6 kartus, ji neatsiliepė, bet po 2 valandų parašė „perskambinkite, nes neturiu sąskaitos“. Mes perskambinome, bet ji vėl neatsiliepė.

  Policija į įvykio vietą neatvažiavo, nes jos niekas nekvietė ir realiai nieko neįvyko. Jokios teisinės atsakomybės niekam negresia.

   

  Visas iš šio straipsnio click’ų surinktas lėšas mes paaukosime pramogų ir naujienų portalams – kovai su skaitytojų kvailinimu.

  Tai yra ironija ir parodija į beprasmybę, kuri šiandien vyksta naujienų ir pramogų portaluose.

  Nesupratote bajerio? Parašykite mums laišką facebooke ir mes jums paaiškinsime! 

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP