Centrinis Europos Universitetas (CEU) neseniai informavo visuomenę apie tragišką pabėgėlių padėtį Europoje. Pasirodo, kas trečias imigrantas iš Sirijos neturi kompiuterio su „Retina“ ekranu, o kas antras niekada nėra valgęs abrikosinio džemo.

  Įdomus ir kitas faktas, pritraukęs visos ES žiniasklaidos dėmesį. Trečiadienio ryte Vokietijos mieste Hamburgeryje policija valgė hamburgerius dienos pietums, o grįždami desertui degalinėje nusipirko pora „Kinder“ siurprizų.

   


  Pareigūnų nuostabai, „Kinder” siurprizuose patogiai įsitaisiusi tupėjo tamsaus gymio asmenų šeimyna . Oficialūs šaltiniai jau patvirtino, kad tai – Vokietijoje prieglobsčio pasiprašę pabėgėliai iš Sirijos. Iš pradžių policininkai nieko nepastebėjo, nes galvojo, kad tai tiesiog nauja „Kinder” žaisliukų kolekcija.

  „Labai apsidžiaugėme tokia originalia idėja. Bemat nusprendėme kuo greičiau surinkti visus sirus iš naujosios serijos“, – dalinosi įspūdžiais patrulis Peteris Schwanzas. Tačiau praėjus porai minučių policininkai suprato, kad siurprizuose rasti „žaisliukai“ esą tikri žmonės.

  Šeima iš Sirijos „Kinder” siurprizuose išgyveno beveik ketverius metus. Policija pradėjo tyrimą, kokiais būdais taip galėjo atsitikti ir ar sąlygos „Kinder” siurprize buvo pakankamai geros gyventi mažamečiams vaikams.

  O kaip manote jūs? Kaip jūsų nuotaikos?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K 

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP