1k.lt atliko žurnalistinį tyrimą ir išbandė 15 Vilniaus ir Kauno kavinių. Eksperimento eigoje paaiškėjo žiaurūs faktai, kurie gali pakeisti jūsų požiūrį į viešojo maitinimo įstaigas ir žurnalistikos kokybę.

  Per savaitę aplankėme 15 Vilniaus ir Kauno kavinių ir pastebėjome, kad kai kur dienos pietus galima užsisakyti ir vakare, nes po pietų jose dažnai lieka maisto. Šaukštai po pietų irgi lieka ir taip pat būna reikalingi, bet dabar ne apie tai. Esmė paprasta: kavinės apgauna savo klientus sakydamos, kad „dienos pietūs“ yra dienos. Tai klaidingas teiginys, ir kai kurie žmonės gali dėl to pasijausti apgauti. Taip pat ir žmogaus skrandis vakare labai jautriai reaguoja į dieninį maistą.

  Eksperimento eigoje taip pat paaiškėjo, kad naminę girą galima gerti ne tik namie, bei tai, kad naminė gira ne visada yra pagaminta namuose.

  Be to, mūsų žurnalistai sugriovė mitą, kad į kavinę neleidžiama atsinešti savo maisto: į kavinę atsitempėme 2 kilogramus „daktariškos“ dešros, truputį makaronų ir salotų, tačiau niekas mūsų dėl to neišvijo.

  Galiausiai mums net pavyko sugriauti seną mitą, kad klientas visada teisus – pasakodami apie savo atostogas padavėjai sakėme, jog Prancūzijos sostinė yra Madridas, bet juk akivaizdu, kad taip nėra.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP