Antradienį ryte paaiškėjo, kad Valstiečių ir žaliųjų partijos lyderis Ramūnas Karbauskis ir garsus drabužių dizaineris Juozas Statkevičius nebekurs Lietuvai tautinių kostiumų.

  „Kažkaip bbd aš ant tų kostiumų, nebėra jau man „varkės“ čia kažką sukti, matau, kad vis tiek visiems px“, – savo feisbuko paskyroje nerašė Ramūnas Karbauskis. Bet redakcija įtaria, kad panašiai galvoti tikrai galėjo.

  Juozas Statkevičius šio sprendimo nekomentuoja, nes tam trukdo kompetencijos trūkumas. Nors anksčiau jam tai niekada netrukdė.

  Tačiau trečiadienį ryte 1k.lt žurnalistai iš patikimų šaltinių sužinojo, kad R. Karbauskis planuoja į Lietuvą pritraukti analinių kamuoliukų gamybos gigantą iš Olandijos „ANALize yourself“. Tiesa, ar pažintis su J.Statkevičiumi galėjo padaryti įtaką tokiam sprendimui, nėra iki galo aišku.

  „Šiuo metu visos sekso prekės vežamos iš Vakarų Europos, tad logistikos kaštai tiekėjams smarkiai išauga, o tai didina kainas vartotojams“, – skundėsi gatvėje kalbintas praeivis, panorėjęs likti anonimu. 

  Anot statistikos, analinių kamuoliukų vartojimas vien Baltijos regione per pirmą 2017 metų ketvirtį išaugo 28%. Deja, kokios yra to priežastys, pasakyti niekas negali.

  O ką mano mūsų skaitytojai? Laukiame jūsų komentarų.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP