Kiekvieną dieną laikraščiai ir portalai moko mus gyvenimo: kur eiti, ką valgyti, ką žiūrėti ir kaip galvoti. Skaitome apie 8 penio pasididinimo būdus, bet jis vis nedidėja. Tačiau ar tuo iš tikrųjų reikia tikėti?

  Į šį klausimą atsako psichologė Jūratė Kastytė:

  „Tiesa tokia, kad žmonės patikės bet kuo, jei tai nustatė mokslininkai arba apklausos. Tačiau visi patarimai, kuriuos randate internete, yra melas. Jie sukurti tam, kad jūs taptumėt nuo jų priklausomi. Žmonės taip pat mėgsta remtis užsienyje atliktais tyrimais, tačiau neseniai šį paradoksą ištyręs Čikagos universitetas paskelbė, kad remtis tyrimais, skelbiamais internete, nėra protinga“, – teigia psichologė.

  Supratome ne viską, ką mums sakė p. Kastytė, kadangi su mumis ji bendravo savo mamos gimtąja – bulgarų – kalba. Todėl vertimas gali būti netikslus.

  „Jei klausysite psichologų patarimų, tapsite priklausomi nuo kokaino arba, dar blogiau, nuo lenkiškos varškės“, – pati iš savo pokšto krizeno Jūratė.

  „Straipsniai internete yra pseudomokslas, o šia informacija pasitikintys žmonės linkę į pedofiliją ir homoseksualumą“,- sako interneto ekspertė Saulė Prūsaitė.
  O ką manote jūs? Ar pasitikite informacija, rasta internete, ar ne? Ar taip? Ar ne? Ar taip? Ar ne?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP