Plintant kovai su alkoholizmu, daugėja ir būdų, kaip apeiti sistemą. Jau kitais metais įsigalios sugriežtintos alkoholio pardavimo taisyklės, tačiau smarkiai abejojama, ar jos padės, kai yra tokių drąsių žmonių kaip Vaclovas.

  Vaclovas Pagiringų kaime garsėja savo ypatingu talentu. Jis – profesionalus alkoholikas. Vaclovo šeimoje gėrė prosenelis, senelis ir tėvas, todėl geria ir Vaclovas. Giminės talentą paveldėjęs profesionalas jau 8 kartus per prievartą buvo užkoduotas giminių:

  „Visaip jie mane kodavo: vaistus leido, pas psichoterapeutą vedė, į reabilitacijas vežė. Nei vienas kodas nepadėjo ir nepadės. Žinot, kaip sako: talento nepragersi, o aš dar ir patobulėsiu. Į jūsų sveikatą!“ – kilstėlėjo taurelę alkoholizmo hakeriu save vadinantis Vaclovas.

  Mes paklausėmė Vaclovo ar jis nebijo naujų alkoholio ribojimų:

  „Ar jūs juokaujat? Mano prosenelis karste pagiringas iš juoko vartosi. Drauskit, ką norit… Aš žinau 48 būdus, kaip iš dviejų bulvių ir kilogramo cukraus visą kaimą nugirdyt. Draudėjai atsirado“, – piktinosi pašnekovas.

  Vaclovas teigė, kad jokie suvaržymai neužgniauš jo išskirtinio talento ir joks kostiumuotas valdininkas tikriems profesionalams kojos nepakiš. Pašnekovas dar kartą kilstelėjo taurelę į skaitytojų sveikatą ir tikino, kad jau rytoj bus paleistas iš reabilitacijos įstaigos.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP