Lietuvos žvaigždžių motina vadinama Palmira Kelertienė trečiadienio naktį Medininkų pasienio punkte prie Baltarusijos buvo sulaikyta VSAT pareigūnų. Astrologė iš pradžių buvo įtariama galimai gabenanti skorpionų užpilus bei raganosių ragų miltelius, tačiau pažeidimai pasirodė besą kur kas rimtesni, kai pasieniečiai atrado padangose suslėptus kontrabandinius horoskopus.

  Lietuvos kriminalistai jau seniau įtarė, kad p. Kelertienė galimai užsiima plataus masto horoskopų klastojimu. Su mumis susisiekė vienas žmogus, taip pat nukentėjęs nuo Palmiros aferų:

  „Užsisakiau asmeninį horoskopą. Ten buvo parašyta, kad sulauksiu netikėtos sėkmės. Nukris atsakomybės, galėsiu daugiau laiko skirti sau, dažniau pabūti namuose. Tai po savaitės numirė mano bosas, kuris buvo mano tėvas“, – kalbėjo pašnekovas.

  „Užsakiau dukrai horoskopą, o ten kas? Cituoju: „Vadimka, jums blogas laikas. Žvaigždės atims iš jūsų potenciją ir susidūręs Uranas su Seriožos Plutonu baigsis dideliu skausmu“. Mano dukros vardas nėra Vadimka“, – komentavo susirūpinusi mama.

  1K.lt redakcijai pavyko išsiaiškinti, kad baltarusiams skirti kontrabandiniai horoskopai buvo platinami internetu ir lietuviams. Ši operacija tęsėsi jau beveik 10 metų, kas reiškia, jog visus tuos metus internete skaityti horoskopai – melas. Šį įvykį pakomentavo žvaigždžių, vaiduoklių, užkalbėjimų ir kitų kosmosų ekspertas Šikrimas Intergalaktijus: „Ši situacija labai rimta. Baltarusiams skirti horoskopai visiškai netinka lietuviams. Pas juos skirtingas žvaigždžių išsidėstymas ir kitas kosminis lygis. Mes dar tokiam kosmose negyvenam, nors ir sparčiai vejamės“.

  Mes siūlome nebetikėti Lietuvos portalų horoskopais, tačiau jei yra poreikis, galite pasikliauti mūsiškiais – mes juos išburiame patys. 

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP