Šiandien ryte statybų bendrovė „Hammer“ pranešė, kad Vilniaus miesto savivaldybė rengia konkursą dėl Gedimino kalno vietos.

  „Kadangi kalno būklė yra avarinė ir kada jis sugrius – tik laiko klausimas, savivaldybė jau ėmėsi ieškoti investuotojų, kuriems galėtų perleisti kalno vietoje likusios žemės sklypą“, – teigė „Hammer“ vadovė Arvyda Avulytė. – „Mums tai išties gera žinia, kaip tik ieškojome vietos naujam daugiabučių kompleksui su prekybos centru.“

  Dar penkios įmonės pareiškė, jog taip pat žada dalyvauti konkurse. Jame taip pat dalyvaus ir dainininkė Aistė Pilvelytė, nes ji dalyvauja visuose konkursuose ir mano, kad galbūt šis konkursas jai padės prasiskinti kelią į „Euroviziją“.

  Šaltiniai teigia, kad kai kurios įmonės ant kalno žada pastatyti dar vieną kalną, o ant jo – pastatą, nes esą vieno kalno neužtenka.

  Kiti ant Gedimino kalno planuoja statyti Chorvatijos virtuvės restoraną, treti – vietoje Gedimino kalno daryti Gedimino aikštę, o keletas bendrovių konkurse dalyvauja su šūkiu – „svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti“.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP