Garsus pokerio žaidėjas Atanas Guoba prasitarė, kad pastaruoju metu jam sekasi ir meilėje. Visai neseniai atradęs Dievo artumą, jo gabalėlį jis pasiūlė ir mums.

  P. Guoba žadėjo pastatyti bažnyčią ir joje įrengti azartinio pokerio namus, kuriuose, užstatydami įvairius daiktus, galėtų žaisti ir nepilnamečiai. 

  „Aš atradau meilę religijoje, laikausi visų Dievo įstatymų. Tačiau juk niekur nėra parašyta, kad bažnyčioje negalima lošti kortomis“, – kikeno Atanas.

  Guoba pažadėjo, kad visi jam pavydės bažnyčios dydžio ir patikino pats ten skaitysiąs pamokslus apie lošimus. Tokiu būdu Atanas žada pritraukti platesnę auditoriją – nuo vaikų iki pagyvenusių žmonių.

  „Beveik visi pensininkai turi butus ir krūvas santaupų. Kam leisti tuos pinigus vaistams? Geriau ateitų į mūsų maldos namus ir atrastų save iš naujo – gal netyčia laimės apvalią sumelę puikiam gyvenimui?“ – pokštavo Atanas Guoba.

  Mūsų skaitytojams jis siūlė atrasti Dievo meilę per pokerį. Anot Atano, prarasti pinigai nėra nesėkmė, nes nuopuoliai tik sustiprina žmogų, o kančia yra tikrasis kelias į nušvitimą.

   

  Skaitykite ir toliau, mielieji. Pažaiskite, pasidžiaukite. Gyvenimas trumpas.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP