Rytis Cicinas – užkietėjęs šokėjas lietuje. Nors tą jis daro bene 14 metų, tačiau įsimylėti vis dar taip pat paprasta, o dar paprasčiau susirgti plaučių uždegimu.

  Įprastą naktį po neįprasto koncerto, pritraukusio dvidešimt aštuonių žmonių minią, Rytis Cicinas grįžęs namo užtiko savo mylimąją sanguliaujančią su kitu vyru: „Neliesk mano damos, neliesk“, – tą kartą įsakmiai tarė Rytis. Tačiau vyriškis ir toliau lietė Ryčio damą ir jam neliko nieko kito kaip tik pasišalinti.

  „Dabar mano širdyje kaip pragare“, – konstatavo Rytis braukdamas ašaras. Tą vakarą jis praleido artimiausiame parke ir tiek šoko, kad kitą rytą atsidūrė ligoninėje su sunkiu plaučių uždegimu. Dėl nelaimingos meilės Rytis Cicinas ligoninėje bandė žudytis: prarijo 3 migdomųjų tabletes, saują vitamino C ir šį kokteilį užgėrė medicininiu spiritu. Paskutiniai Ryčio žodžiai buvo: „Mano gyvenimo laivas jau kitam krante“.

  Tačiau jį laiku išgelbėjo sanitaras. Sugrįžus gyvybei, parplaukė ir Ryčio meilės laivas. Scenos grandas iškart pamilo sanitarą – juk įsimylėti taip paprasta. Dabar dviejų vyrų laukia nepamirštama kelionė – už juos pakelsime taures jų vestuvėse Meksikoje, o gal ir Paryžiuje.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP