Tarptautinis Vilniaus oro uostas uždarytas tik kelias savaites, tačiau po gero Kauno pasirodymo vadovybė jau svarsto galimybę jį uždaryti visam laikui. To priežastys paprastos – Vilniaus oro uostas niekada nebus toks geras, kaip Kauno.

  Susisiekimo ministras Rokas Masiulis jau paskelbė, kad darbai bus baigti laiku, tačiau neatskleidė tikrosios tiesos – laiku bus baigti ne remonto, o uždarymo darbai: „Uždarome Vilniaus oro uostą, nes jo nebereikia. Būkim atviri, kartais ne tik tenka, bet ir reikia atsikratyti pasenusiais daiktais. Jūs atiduodat savo senelius į prieglaudas, na, o mums tenka į metalo laužą atiduoti Vilniaus oro uostą“, – kalbėjo R. Masiulis.

  Vilniaus oro uosto uždarymu susidomėjo vienas stambus kebabinių tinklas, kuris ten planuoja atidaryti didžiausią kebabinę Europoje: „Gyventojai net nepajustų skirtumo: važiuojate ten naktį, esate alkani, nemiegoję, o aplinkui pilna dušmanų. Vienintelis kelionės į kebabinę skirtumas nuo kelionės į oro uostą yra tai, kad dar neatvažiavę  jau būnate išskridę“, – ateities planus komentavo kebabų magnatas Lavašas Česnakauskas.

  Skaičiuojama, jog dėl patogios infrastruktūros ir strategiškai tinkamos vietos kebabinė galėtų aptarnautų beveik milijoną klientų per metus. Šioje maitinimo įstaigoje, žadamoje pavadinti „Kebab Fly“ galėsite užsisakyti Wizzlavaš, Ryanpita ir kitus populiarius gaminius.

  Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius teigė, kad jau seniai buvo aišku, kuo baigsis Vilniaus oro uosto rekonstrukcija: „Mums nepavyko atsikratyti sukčiaujančių taksistų, oro uoste visada eilės, net policija nesugebėjo sukontroliuoti nusikalstamos veikos. Todėl Kauno oro uostas tikrai taps pagrindiniu visoje šalyje. Norėčiau būti Kauno meras, dabar ten viskas geriau“, – apmaudo neslėpė R. Šimašius.

  „Paskutinis išjunkit šviesą oro uoste, nes kai įjungsit, ten bus „Kebab Fly“, – juokavo Lavašas Česnakauskas.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP