Gyvenime romantika gali užklupti visiškai netikėtai – autobuse, kavinėje, moterų pliaže, o kartais net ir futbolo stadione. Būtent čia meilė smogė Smygiui Jonaičiui, kai jis pabučiavo savo alų.

  Niekam ne paslaptis, jog Smygis yra bučiavęs moterį, vyrą, senelį, močiutę, šunį ir net stulpą (jį bučiavo su savo Renault Megane).

  „Net karvę esu pabučiavęs, bet taip gerai niekada nebuvo“ – teigė nuostabiausią bučinį patyręs vyriškis.

  Smygis Jonaitis tapo televizijos žvaigžde. Jį rodė geresniu laiku, nei rodo laidas apie Bunkių, Zvonkių ir „24 valandų“ herojų neįdomius gyvenimus – per vakaro žinias. Vaizdo įrašas tapo virusiniu visame pasaulyje ir aplenkė net ugningą Š.Jasikevičiaus kalbą. Gal futbolas visgi įdomesnis už krepšinį?

  „Aš taip nesakyčiau, bet šitas bučinys tikrai geresnis už bet kurį kitą“ – šypsojosi varžybų žiūrovas.

  Pasak Smygio, gyvenime reikia mokėti atsipalaiduoti, mažiau dramatizuoti ir būti truputį paprastesniems. Jis nesupranta globalinio atšilimo, jam nerūpi Kafkos literatūrinis pasaulis, o Čaikovskio vardas jam primena alaus skonį.

  Ar galėtume jį kaltinti? Gal laimė nesislepia laimės kursuose ar prabangiuose automobiliuose? Galbūt visiems gyvenime iki pilnatvės reikėtų tik vieno paprasto bučinio?

  Šį metodą išbandė ir kiti aistruoliai. 95% eksperimento dalyvių liko patenkinti, kitiems 5% išbandyti laimės formulės neleido žmona.

  „Aš to nedramatizuoju, tiesiog neleidžiu, ir tiek“ – sakė vieno krepšinio aistruolio žmona. Bet buvo akivaizdu, kad ji dramatizavo.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP