Praeitą savaitę Panevėžyje užfiksuotas įprastas skaičius nusikaltimų: buvo pavogtas bankomatas, rasti garsaus mafijos nario palaikai bei sulaikyta stambi narkotikų kontrabanda. Tiesa, įvyko rekordiškai mažai išprievartavimų – tik 3. Tačiau vienas įvykis nustelbė visus kitus – ginklu grasindamas vyriškis pavogė ginklą iš kito vyriškio.

  Šiame mieste įprastas reiškinys – kas ištrauks didesnį, tas kietesnis. Prie laiptinės lūkuriavęs K. J. taikėsi į vaikų telefonus bei senjorų santaupas, tačiau po akimirkos į jį patį pasikėsino kur kas rimtesnis priešininkas.

  Dujiniu pistoletu apsiginklavęs K. J. pastebėjo svirduliuojanti vyriškį ir grasindamas ginklu tikėjosi pasisavinti jo piniginę. Tačiau po akimirkos K. J. jau pats žvelgė į medžioklinio šautuvo vamzdį. Neliko nieko kito, kaip tik atiduoti pistoletą.

  Apie vagystę K. J. informavo vietos policijos komisariatą. Pistoletą atgauti jam pavyko, tačiau iškart po to nukentėjusysis buvo nuteistas dviems metams už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu. Dabar K. J. atlieka bausmę pataisos namuose, o prakeiksmas tęsiasi – jis visada ištraukia trumpesnį ir tenka nusilenkti varžovų pranašumui.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP