Dėkkojame 1K skaitytojui iš Panevėžio už nuoširdumą ir dalinamės jo istorija.

  „Tiesą pasakius, net nežinau, nuo ko pradėti. Esu paprastas žmogus, daug dirbu, moku mokesčius, anglų bei rusų kalbas.
  Kasdien lenkiu nugarą „Coca-Cola“ gamykloje – dedu prizus po kamšteliais. Darbas sunkus psichologiškai, nes būtent aš sprendžiu, kas gaus prizą, o kas ne.
  Lankau karate ir būrelį, kuriame moko parodijuoti garsų humoristą A.Orlauską. Nors esu budistas, sekmadieniais einu į bažnyčią. Ten derinu vargonus kunigams. Kartais jie groja per garsiai ir trukdo baikeriams, kurie kitame pastate organizuoja orgijas.

  Neseniai nusipirkau mašiną. Paklojau 18 tūkstančių – tai buvo ilgai taupyti šeimos pinigai. Pavogus juos, šeimos buvo truputį gaila, bet kadangi ji ne mano, greitai pamiršau.

  Dar pamiršau paminėti, kad šį laišką rašau iš kalėjimo. Kartais pamirštu, kad čia kalėjimas, nes atrodo kaip Panevėžys.

  Bet grįžkime prie mano istorijos.

  Panevėžio automobilių turgelis garsus visame Panevėžy. Kiekvienas žino, kad tai miesto širdis, variklis bei turgelis. Kadangi su savimi turėjau 18 000 eurų grynais, kuriuos reikėjo greitai išleisti, laiko veltui negaišau. Po valandos paieškų radau sau patinkančią mašiną – BMW X5.

  Ir ką jūs galvojat? Per valandą išleidau 18 000 eurų! Ar tai normalu? Nepriklausomoje Lietuvoje per valandą? 18 000 eurų?! Kubiliau? Landsbergi? Šimašiau?“

  Redakcija už šitą straipsnį neatsako.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP