Šlapimo koncentracija Baltijos jūros vandenyje jau seniai viršijo visas leistinas normas – vanduo net degina akis besimaudantiems turistams. Tačiau Palangos miesto savivaldybė rado išeitį – Baltijos jūrą paversti didžiausiu viešuoju tualetu pasaulyje.

  „Viskas labai paprasta. Paplūdimiuose pasodinsime budėtojas, kurios rinks pinigėlius ir prižiūrės ar maudotės, ar šlapinatės. Jei vienoje vietoje išbuvote ilgiau nei penkias sekundes, privalote panerti toje pačioje vietoje. Jei nepaneriate – mokat 30 euro centų. Niekas juk nenardys po savo šlapimą“, – kalbėjo Palangos meras.

  Miesto vadovas užsiminė, kad ateities planuose žadama apmokestinti ir smėlį, kurį turistai išsineša savo batuose, nudistų pliažą negražiems arba antsvorio turintiems, rastą gintarą, smėlio pilių statymą bei gulėjimo pliaže laiką. Taip pat jau ruošiamas įstatymo pataisų projektas, apmokestinsiantis masturbavimąsi kopose pučiant šoniniam vėjui.

  Taip pat prie jūros bus draudžiama atsinešti savo alkoholį – jį galėsite įsigyti tik specializuotuose palapinėse. Kiekvienas tėvas į paplūdimį galės atsivesti tik po vieną vaiką. Už mažųjų šlapinimasį į jūrą taikomos 50% nuolaidos.

  „Padirbėsime iš peties ir Palangos kurortas bus geresnis už Ibizą, o Turkija išvis galės keturiom prieš mus klauptis“, – šmaikščiai užbaigė Palangos meras.

  Kokia jūsų nuomonė, mieli skaitytojai? Ar Palangos kurorto pertvarka tikrai atneš tokį teigiamą pokytį? O gal šio šūdino kurorto jau neįmanoma pataisyti?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP