Šį savaitgalį mūsų redakciją pasiekė širdį drebinanti istorija. Ji nėra apie defibriliatorių, kaip jūs galėjote pagalvoti. Ši istorija – apie mus visus.

  Praėjusią savaitę kaunietis, vardu Ona atšventė savo 57-ąjį gimtadienį. Ona dirba „Kauno grūdų“ gamykloje, kur ant grūdų pakuočių paišo grūdus. Nepaisant varginančio darbo, Ona – tikras menininkas.

  Kolegos iš pardavimų skyriaus gimtadienio proga Onai padovanojo šunį – labradorą.
  „Kadangi šunys man sukelia alergiją, negaliu jų turėti, bet labai juos myliu“, – skundžiasi Ona. – „Pirmąją savaitę buvo labai sunku, prasidėjo kosulys, nervai ir bemiegės naktys. Štai ką su žmogumi daro alergija šunims.“

  „Vaikai, gyvenantys Airijoje, per „Skype“ man pasiūlė įdomų sprendimą – pavadinti šunį KATINU! O aš, senas kvailys, net apie tai nepagalvojau! Va, ką jaunimas dabar internetuose pamato!“ – džiaugiasi Ona.

  Ona pastebėjo, kad pradėjus šunį vadinti Katinu, savijauta ėmė sparčiai taisytis. Dingo kosulys, snargliai, plaukai nosyje, nukrito temperatūra ir pagerėjo miegas. Taip pat sustiprėjo ir lytinė potencija, bet tai greičiausiai nutiko dėl pavasario.

  „Su Katinu gyvename puikiai. Tik labai sunku paaiškinti kaimynams kodėl šunį vadinu Katinu. Tikras anekdotas“, – juokiasi Ona.

  Ona mano, kad jo atvejį turėtų patyrinėti mokslininkai ir šį metodą panaudoti kovoje su įvairiais alergenais, pavyzdžiui, pieno produktus vadinti Katinu.

  Redakcija už jūsų gyvenimą neatsako.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP