Anksčiau gyvenau nerūpestingą gyvenimą ir kiekvieną dieną leisdavau kaip paskutinę – šaškės, limonadas ir diskusijų klubas „Aš esu dama“. Aišku, toks gyvenimo būdas prie gero nepriveda, ir aš gyvenau aktyvų lytinį gyvenimą. Vieną kartą seksu užsiėmiau net vonioj, o per 4 metus turėjau net 1,5 partnerio. Žodžiu, gyvenau gyvenimą pilna koja.

  Tačiau vieną dieną pradėjau jausti nepatogumus savo kūne. Kažkas spardė man į pilvą, prašė valgyti, naktimis negalėjau užmigti, nes tas kažkas namuose rėkdavo. Tada ir supratau – tai vaikas. Iš pažiūros, jam buvo nuo 2 iki 8 metų, bet vėliau daktarai padarė tyrimą ir nustatė, kad jam yra 6 metai ir jis tuoj turi eiti į mokyklą.

  Mamyčių forume paklausiau ką daryti ir gavau daug vertingų atsakymų. Vienas jų buvo toks – „Labukas, mamyte, manau, kad tu turi vaiką dėl to, kad pastojai ir buvai nėščia. Tikriausiai tai įvyko po lytinio akto ir visai normalu, kad pirmus 6 metus tiesiog nepastebėjai, kad esi nėščia.“

  Nusprendžiau, kad vaiką auginsiu, nors kas buvo jo tėvas, nežinojau. Tai – kažkuris iš tų 1,5 žmonių, bet nuoširdžiai nežinau kuris. Dabar esu vieniša mama.

  Gal kokia mamytė galėtų patarti kaip elgtis, ką daryti ir ko nedaryti, kad ateityje nebūtų panašios, nepatogios situacijos? Laukiu patarimų.

  Neturi ką pasakyti? Puiku! Rašyk apie tai į 1k.lt skaitytojų skiltį.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP