Valstiečių valdomos ministerijos toliau kyla į kovą su alkoholizmu. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad itin veiksmingas būdas pasirūpinti piliečių sveikata – uždrausti alkoholį alkoholyje. 

  „Daug valstybių jau seniai praktikuoja šį metodą. Gal jis ir radikalus, bet XX amžiaus viduryje vokiečiai šaudė žydus – ką jūs į tai?“ – pasiūlymą argumentuoja A.Veryga.

  Į siūlymą uždrausti alkoholį viešuosiuose renginiuose, koncertuose ir festivaliuose visuomenė sureagavo nevieningai. Gerų idėjų netrūko renginių organizatoriams: vieni nusprendė savo renginius kelti į Lietuvą, kiti pasiryžo į Lietuvą perkelti pačią Lenkiją.

  „Atsakykite man, ar žmonės geria tik tam, kad prisigertų? Man nereikia jūsų atsakymo, aš net nekalbu su jumis. Juk dauguma sakosi geriantys dėl skonio, tradicijų arba žiūrėdami operą. Tai kas pasikeis, jeigu išimsime alkoholį? Gera idėja, ar ne?“ – teigia A. Veryga.

  1954 m. tokia praktika dviem dienom buvo taikoma Suomijoje. Alkoholio suvartojimas tuo laikotarpiu krito iki nulio, kas parodė, jog ši priemonė – išties veiksminga.

  4 proc. Lietuvos gyventoju alkoholį vartoja kasdien. 18 procentų vartoja kasdien, bet to nepripažįsta. Kiti 25% Lietuvos gyventojų sudaro ketvirtadalį Lietuvos gyventojų. 3, 4, 18, 12312, ½, 133552, 867398755 yra taip pat rimti skaičiai, ir jų negali niekas paneigti.


  O ką manote jūs, gerbiamieji? Ar įmanoma uždrausti alkoholį alkoholyje?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP