Žinomų laidų „Šik su manimi“, „Lok su manimi“, „Būk su savimi“, „Gerk su žvaigžde“, „Vemk su žvaigžde“, „Heroinas su žvaigžde“ kūrėjai naujame televizijos sezone pristato naują projektą „Degraduok su žvaigžde“.

  „Šio projekto idėja mums gimė, kai patys pažiūrėjome, ką filmuojame“, – sako laidos prodiuseris, autorius, vedėjas ir projekto vairuotojas ir sargas V. Cololo.

  „Specialiai šiam projektui numečiau 67 kg“, – prisipažista O. Pikul – „Dabar sveriu 3 kilogramus ir jaučiuosi patogiai savo kūne.“

  Į laidą yra kviečiami visi norintys, užtenka užpildyti anketą, o reikalavimai yra labai paprasti: pakanka nors truputį kažkuo domėtis gyvenime ir nežiūrėti pramoginių laidų, kad būtų kur degraduoti.

  Degraduoti padės geriausi šios srities specialistai Lietuvoje, kurie bus ir vertinimo komisijoje – M. Šalčiūtė, A. Landau, V. Skaisgirė, humoristas R. Šilanskas ir kiti.

  Kiekvienoje laidoje dalyviai turės žiūrėti „Gautą iškvietimą 3“ ir skaityti pramogų portalus, o kas sugebės degraduoti labiausiai, laimės didįjį prizą – bilietus į paskutinį SEL* koncertą.

  Laida bus rodoma trečiadieniais, po laidos „Mirties ekstrasensų ekipažas“.
  *Grupė išgalvota.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP