Garsi dainininkė, pramogų verslo pasaulio atstovė ir dažnai vakarėliuose šmėžuojanti Natalija Bunkė vėl stebina Lietuvą. Šįkart dainininkė išdrįso netikėtam gyvenimo poelgiui – vienos Vilniaus mokyklos auklėtiniams pademonstravo nuogą krūtinę.

  Kas paskatino šią garsią moterį tokiai avantiūrai? Projektas „Žvaigždės tavo mokykloje“ – kito garsaus dainininko Andriaus Mamontovo iniciatyva. Anot paties dainininko, idėjos esmė – įvairiose Lietuvos mokyklose pedagogus pavaduojančios Lietuvos žvaigždės. Tokios pamokos metu vaikams biologiją, geografiją ar kitą discipliną aiškina ne įprasti pedagogai, o Lietuvos elitas.

  „Labai patiko Natalijos pamoka. Aišku, galėjo ir savo parodyt, bet per kompą irgi neblogai“, – slėpdamas erekciją neslėpė džiaugsmo šeštokas Kajus.

  Projekto iniciatorius Andrius Mamontovas sakė: „Labai puiku, kad pavyko suburti gausų būrį įžymybių, sutikusių neatlyginai dalyvauti šioje akcijoje. Alkoholio vartojimo prevencijai taip pat planuojame parodyti moksleiviams ir alkoholiko kepenis – už jas bus atsakinga Justė Arlauskaitė-Jazzu.“

  Anot gimnazijos direktorės Danutės Tešmenienės, moksleiviams tai buvo puiki proga susipažinti su žmogaus anatomija.

  „Labai šauni idėja. Mokiniai išėjo iš pamokos laimingi. Gaila, kad per mano pamokas nuobodžiauja, bet jau kur aš ten, tokios krūtinės neparodysiu – nemoku tuo gūgliu naudotis“, – šypsojosi direktorė.

  Pats Andrius Mamontovas žada vaikams vesti politologijos pamokas, mat jis visada turi teisingiausią nuomonę šalies politikos klausimais ir nevengia jos išsakyti garsiai.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP