Vasaros mokslo festivalyje Neįdomu 2016” iš lietuvių išgirdę frazę „juokiasi puodas, kad katilas juodas, Latvijos mokslininkai nusprendė patikrinti, ar tai tikrai tiesa.

  Eksperimente buvo panaudoti 6 katilai ir 7 puodai (vienas puodas buvo panaudotas maistui gaminti).

  „Mums atrodo, kad tai, jog katilas yra juodas, yra visiškai nejuokinga. Tame nėra nei paradokso, nei tikslaus pastebėjimo, nei socialinio nervo, nei kažkokios įdomios minties, todėl apskritai nematome, kodėl iš to reikėtų juoktis. Be to, tai yra rasizmas. Juodas katilas nėra juokinga. Pastatykite save į juodo katilo vietą – ar jums būtų malonu, jei kažkas iš jūsų juoktųsi, nes jūs esate juodas? Argumentų čia nereikia, aš viską žinau – sako vienas iš mokslininkų Linas Kramauskas, kuris taip pat yra veganas.

  Mokslininkai išbandė visas aplinkybes, kuriuose juodas katilas galėtų prajuokinti puodą: stand up komediją, anekdotus, satyrą; bandė net ant juodo katilo pastatyti planšetę ir rodyti laidą „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“, bet nuo to puodui buvo dar liūdniau.

  Puodas negali juoktis – tai absurdas! – teigė vienas iš praeivių.

  Baigę eksperimentą, Latvijos mokslininkai ėmėsi tyrimo, ar nuo kokaino norisi sekso. Tyrimo eigoje paaiškėjo, kad pavartojus kokaino, labai norisi išeiti į miestą, o jame sekso užsimanyti ne taip jau ir sunku.

  Gero sekmadienio visiems, ramybės ir geros nuotaikos.

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP