Sostinę vis dažniau užklumpant tropinėms liūtims neretai skaičiuojami ir tūkstantiniai nuostoliai miestui. Bandydamas pažaboti liūčių daromą žalą Vilniaus meras Remigijus Šimašius ėmėsi drastiškų metodų.

  „Chebra, nieko nebus – darome baseiną. Pripučiamų valčių turime, ačiū Dievui, dar nesugriovėme taboro, tai žinau ir kur gauti narkotikų – darysime pool party. Jei visi paskęsim, tai bent gerai patūsinsim.“

  Su spontaniška mero idėja jau sutiko tokios žvaigždės kaip Marijonas Mikutavičius, Radistai, Agnė Jagelavičiūtė, Valerijus Leontjevas ir tas trečias čiuvakas iš grupės „B‘avarija“.

  Pabandžius prisiskambinti Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai ragelį kažkodėl pakėlė Vilniaus arkivyskupija. „Paskutiniu metu žostkai lyja, taip smarkiai, kad atrodo, jog Dievas ant visų myža“, – nuomonės orų klausimų neslėpė Vilniaus arkivyskupas.

  Nuo lietaus Vilniuje jau mirė 0 žmonių. Tai visiškai nereikalinga informacija, bet tiesiog turėkite ją.

  Manoma, kad po šios idėjos įgyvendinimo Vilnius bus didžiausias miestas-baseinas pasaulyje, nes tokių daugiau niekur nėra. Nežinome, ką dar reikėtų parašyti, bet kadangi dauguma žmonių skaito tik antraštę, tai jau nebėra taip svarbu. Gero vakaro, dienos, ryto. Sekmės jums ir laimės. Iki. Viso. Ate. Iki greito, iki lėto.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP