Ar paaugliui 12 valandų, ar pensininkui 4 valandos, ar jums per sesiją 47 minutės – miegas svarbus kiekvienam iš mūsų. Todėl miego sutrikimai dažnai būna rimtos ligos, smarkiai kenkiančios gyvenimo kokybei.

  Alvydas Orlovas, iš darbo atleistas už miegojimą, tapo dar viena narkolepsijos auka. Vyriškis dirbo miego tyrimų biure – naktimis registruodavo duomenis ir stebėdavo pacientų miego pokyčius. Už pareigų nevykdymą jis jau kelis kartus gavo įspėjimą.

  „Ką žinau, jie miegodavo ir aš miegodavau. Kažkaip nėra labai normalu žiūrėti į miegantį žmogų. Nebent esi iškrypėlis, aš iškrypėlių nemėgstu“, – pasakojo Alvydas.

  Pacientai pastebėjo Alvydo piktnaudžiavimą ne iš karto: „Aš turiu miego sutrikimą – narkolepsiją. Jis pasižymi staigiais miego priepuoliais. Įsivaizduokit, vieną kartą užmigau Palangoj, o atsibudau įstojusi į Darbo partiją. Alvydas turėjo mane stebėti, bet užmigo, o aš tai nepastebėjau. Kaip aš pastebėsiu, kai pati visad miegu?“ – pasakojo pacientė Gražuolė Miegaitė.

  Tačiau pacientai taip ir nesužinojo Alvydo Orlovo paslapties. Jis buvo atleistas iš darbo ne už miegojimą darbe, bet už miegojimą darbe su pacientais. Iš viso per ketverius darbo metus Alvydas permiegojo su 40 moterų ir 43 vyrais. Skaičiai tikrai įspūdingi, bet dar įspūdingiau, kad nė vienas pacientas to nesužinojo.

  Miego tyrimų biuro direktorius Insomnijus Nemiga teigė, kad Alvydas nevykdė savo tiesioginių pareigų: „Užuot dirbęs savo darbą, jis miegodavo su pacientais. Ne už lytinius santykius jam buvo mokama, o už stebėjimą. Ir ne lytinių santykių stebėjimą, o miegančių pacientų.“

  Alvydas Orlovas į direktoriaus pastabą atsikirto paprastai: „Jis pats ateidavo pažiūrėti, kaip aš miegodavau su pacientais. Čia visiška iškrypėlių irštva. Kas per keistas fetišas tiesiog stebėti. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į morgą. Čia mano naujas šūkis, nes planuoju įsidarbinti morge. Ten niekas nesiskundžia už miegojimą su pacientais. Jie nėra tokie įnoringi“, – ateities planais dalinosi A. Orlovas.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP