Viena iš neįdomiausių profesijų – meteorologai. Tačiau paskutiniu metu būtent šios profesijos atstovai maudosi šlovės spinduliuose. Na, o lietuviai maudosi dviejų metrų gylio balose.

  „Mano močiutė pasakojo, kad Sibire toks oras būdavo vėlyvą rudenį. Depresijos laikas, visos vištos išsižudydavo“, – pastarųjų dienų orus komentavo meteorologė Ima Šikanon.

  Specialistė atskleidė paslapčių ir apie ciklonų bei slėgio pokyčius, kurie sukelia tokias audras. Buvo labai neįdomu. Vilniaus meras Remigijus Šimašius jau siūlė atidaryti didžiausią pasaulyje baseiną, juo paverčiant visą Vilniaus miestą. Visi žino, kad Kauno meras dabar daug geresnis, todėl jis pasiūlė iš Kauno padaryti dar didesnį baseiną:

  „Mes įrengsim dar brangesnį baseiną, su blackjacku ir kūrvom. Visur bus takai vandens dviračiams ir vandenlenčių parkai. Nu, supratot, kaip pas jus Vilniuj pasakytų: vsio takaja zajebys“, – idėjomis dalinosi Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

  Miesto vadovas galiausiai parodė, kad pas jį mažas, o pas Vilniaus merą didelis. Mes galvojom, kad kalba eina apie penį, bet paaiškėjo, kad V. Matijošaitis kalbėjo apie miestų įsiskolinimus.

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP