Ko tik nesugalvoja žmonės. XX a. mes skridome į kosmosą, vykdėm industrializaciją, rengėm orgijas ir dalyvavom hipių festivaliuose. Dabar mes važinėjame į Lenkiją, rengiam piketus feisbuke ir dalyvaujam „White Sensation“ festivaliuose. Senoliai krizena į kumštį.

  Lietuvoje nuvilnijo urinoterapijos banga, E621 banga, tada vegetarų banga, tada veganizmo banga. Kada baigsis bangos? Kol kas pabaigos nematyti. O šis mūsų kalbintas vyriškis jau mėnesį laiko nevalgo jokio maisto.

  „Kiekvienas iš mūsų turi saulės bateriją, tereikia ją pakrauti. Maitindamasis vien saulės energija aš per mėnesį priaugau jau 5 kilogramus“ – sakė pašnekovas.

  Paklaustas, ką valgo, kai diena pasitaiko apsiniaukusi, pašnekovas atsakė tuo metu valgantis įprastą greitą maistą. Pasiteiravus, ar sausio mėnesį daug saulės, pašnekovas atsakė, kad tai nėra pats geriausias laikas maitintis jos spinduliais. Užtat labai geras metas užsukti į restoraną „Saulės energija“.

  Paklaustas ar apgavo mus, atsakė, kad techniškai jis teisus, nes valgo saulės energijoje. Paklaustas, ar nejaučia kaltės jausmo atsakė, kad jis ne veganas ir kaltės jausmo neturi.

  Tai nėra restorano „Saulės energija” reklama. O gal ir yra?

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP