Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Londono Niuhemo rajone policija areštavo grupę musulmonų, kurie, kaip teigiama, tiesiog vidury gatvės išprievartavo šunį ir vėliau jį suvalgė. Šią kraupią tragediją 1k.lt portalui komentavo policijos pareigūnas Penivilas Fegotas (kuris, pasak „Paprasto žmogaus kalendoriaus“, šiandien nešvenčia vardadienio – su tuo ir nesveikiname Penivilo):

  „Mes turime labai rimtų problemų su musulmonais. Jie čia daro, ką nori, negerbia nei įstatymų, nei mūsų. Jie net policijos negerbia – kai jiems prisistačiau, ėmė šaipytis: „Penivilas – Buratinas“, nes „hard wood“ (vert. stačias pagalys). Ir visi tada juokėsi“, – skundėsi pareigūnas.

  Šuniu Didžiojoje Britanijoje yra vadinamas patiekalas iš perpjautos bandelės, kurios viduje yra dešrelė su prieskoniais. Ten gali būti garstyčiu, kečupo, salotų, agurkėlių, mėlynojo svogūno, raudonojo svogūno, kopūstų, raugintų agurkėlių, majonezo, pomidorų, paprikų, saldžiarūgščio padažo, fetos sūrio, geltonojo sūrio, svogūno laiškų, krapų, šoninės.

  „Aš nesuprantu, kodėl jie jį prievartavo. Kaip apskritai įmanoma išprievartauti tą šunį? Ten juk jau yra dešrelė, kur dar vieną kišt? Ir kodėl jie po to jį dar ir suvalgė?“ – sprendė neįmintas mįsles tyrėjas.

  „Tam Londone išvis nebėra pagarbos. Aš tai už „Brexit“. Mes čia patys turėtume savo šunis prievartaut, o ne kažkokie musulmonai“ – užbaigė pokalbį Penivilas Fegotas.

  O jūs, mieli skaitytojai, ar esate bandę išprievartauti šunį? Ar patiko?

   


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K 

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP