Naujame televizijos sezone žiūrovų laukia karšta premjera – hito „Kalinių žmonos“ kūrėjai pristato naujieną – laidą „Kalinių vaikučiai“.

  Ši laida bus rodoma šeštadienio rytą, kai vaikučiams nereikia eiti į mokyklą. Laida yra edukacinė, o vaikus mokys garsūs Lietuvos kaliniai bei pedagogai.

  „Norime, kad vaikučiai nuo mažens sužinotų, kaip zonoje netapti gaidžiu, ar kaip teisingai praustis duše ir nepamesti muilo,“ – sako laidos prodiuserė Henrikė Seserytė.

  Laidos kūrimą remia Henriko Daktaro paramos fondas, gelbėjantis vaikučius, kurių tėvai pateko į kalėjimą.

  „Norime parodyti, kad žmonės, kurie sėdi kalėjime, yra žmonės, o ne gyvuliai“, – sako Henriko Daktaro labdaros fondo direktorius Robertas Meška.

  Žinoma, kaip ir visur, bet kokia sėkmė sulaukia įvairių reakcijų ir kritikos, tad socialiniuose tinkluose dėl šios laidos jau atsirado daug nepatenkintų žmonių.
  Laidos „Kalinių žmonos“ prodiuseriai kritikams atsako paprastai: „Čiulpkite b*bį, kaziolai, zonoj kitaip „bazarinsite“.

  Laidos „Kalinių vaikučiai“ idėja pasirodė patraukli ir buvusiai švietimo ministrei A. Pitrėnienei. Moteris teigia dabartinei švietimo ministrei pasiūliusi įstatymo pataisų projektą, kuriame nuo 2018 metų numatoma mokyklose įvesti privalomą „zonos paniatkių“ pamoką. Per ją vaikai būtų mokomi, kaip teisingai elgtis kalėjime.

  Naują laidą „Kalinių vaikučiai“ žiūrėkite šeštadienio rytais tik per TV3 ir LNK.

  ♦ ♦ ♦

  Visas iš šio straipsnio click’ų surinktas lėšas mes paaukosime pramogų ir naujienų portalams – kovai su skaitytojų kvailinimu.

  Tai yra ironija ir parodija į beprasmybę, kuri šiandien vyksta naujienų ir pramogų portaluose.

  Nesupratote bajerio? Parašykite mums laišką facebooke ir mes jums paaiškinsime!


  Nori mažiau šūdo internete?

  Paremk mus. Pažadame nedaryti šūdo!
  Paremti, pasirinkdamas norimą sumą, gali Patreon rėmimo platformoje – www.patreon.com/1K

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP