Kasmetinis iliuzionistų renginys – viena laukiamiausių publikos atrakcijų Lietuvoje. Kiekvienais metais visos šalies iliuzionistai rungiasi tarpusavyje dėl geriausiojo titulo. Tačiau šių metų  pasirodymas pribloškė visus. Nė vienas nesitikėjo, kad iliuzionistai sukurs tokį stiprų pasirodymą, sukėlusį tiek daug dvejonių.

  Mes susisiekėme su praeitų metų čempionu Magijum Dangintoju, kuris pasakojo, kad tikras iliuzionistas niekada neatskleidžia savo triukų paslapties. Tačiau tuojau pat paneigdamas savo žodžius magas atskleidė paslaptį: „Prieš dvejus metus aš pradanginau „Audi 80“, kurios dar niekas nerado. Pernai pradanginau savo šeimą – jų irgi dar niekas nerado. Tačiau triuko esmė – sugrąžinti. Vietoj „Audi 80“ į politiką grįžo Rolandas Paksas, o vietoj mano šeimos – priklausomybė alkoholiui. Šiais metais galbūt pradanginau visą iliuzionistų renginį, o jūs spėkit kas grįš atgal?“ – pasakojo Magijus Dangintojas.

  Interviu buvo sutartas ir su kitais iliuzionistais, tačiau atėjo tik Čigonijus Aiškiaregys, pradangino 20 eurų iš žurnalistės piniginės ir dingo. Įtariame, kad jis tik mėgėjas, nes atgal negrįžo.

  Susisiekėme su iliuzionistų draugijos pirmininku Deividu Koperfildu: „Aš jau šeštam žurnalistui sakau: renginys neįvyko, nes mes negavom finansavimo. Ir ne, Dangintojas jo nepradangino – po to, kai jį paliko žmona, jis net monetos nebepradangina, o ir erekcija žmogui nebesugrįžta. Ir dar lažinuos, kad Čigonijus 20 eurų iš jūsų pavogė ir pats dingo“.

  Tad iliuzionistų renginys ir vėl neįvyko, nes valstybė apkarpė finansavimą. O gal neapkarpė?

   

  PasidalinkShare on Facebook

  AR NORI EITI Į MŪSŲ YOUTUBE?

  TAIP